تهران، سعادت آباد
021-26763265 021-26764325

دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه سماشکو روسیه یک دانشگاه دندانپزشکی و پزشکی در مسکو روسیه است. امروزه دانشگاه سماشکو روسیه تغییر نام داده است و با عنوان موسسه دندانپزشکی مسکو یا دانشگاه یوداکیموف شناخته می‌شود. دانشگاه سماشکو روسیه در سال ۱۹۲۲ تاسیس شده است. باید بدانید که این دانشگاه اصلی‌ترین موسسه‌ی آموزشی عالی در شاخه‌ی دندانپزشکی و مرکز فعال انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی در زمینه‌ی دندانپزشکی در کشور روسیه به شمار می‌آید. باید گفت که دانشگاه سماشکو دارای دانشکده‌ا‌‌ی برای دانشجویان خارجی است و هر سال چندین دانشجوی‌ بین‌المللی برای تحصیل در رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی به این دانشگاه مراجعه می‌کنند. دانشجویان ایرانی نیز به تحصیل در دانشگاه روسی سوماشکو می‌پردازند و این دانشگاه تا کنون دانشجویان ایرانی بسیاری را نیز تربیت داده است.

موسسه مهاجرتی اکسین با توجه به توانایی ها و داشتن نیزوهای متخصص می تواند شما را در کمترین زمان ممکن و معقولانه ترین هزینه به بورسیه تحصیلی نزدیک کند.

معرفی دانشگاه سماشکو

باید گفت که دانشگاه سماشکو روسیه یک دانشگاه دولتی پزشکی و دندانپزشکی در این کشور است که در شهر مسکو واقع شده است. یکی از اهداف اصلی این دانشگاه ارتقاء علم دندانپزشکی و بررسی مسائل علمی مربوط به دندان پزشکی و انجام تحقیق و پژوهش در این زمینه است. باید به این نکته اشاره کرد که دانشگاه سماشکو امروزه یکی از بزرگترین مراکز آموزش علمی برای تحصیل در رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی در روسیه محسوب می‌شود. کادر این دانشگاه روسی از بیش از ۳,۰۰۰ کارشناس، ۱,۲۶۹ استاد ، ۱۲۶ پزشک و ۷۲۹ کاندیدای علوم تشکیل شده است. این دانشگاه بیش از ۷,۰۰۰ دانشجو دارد. باید گفت که دانشگاه روسی سماشکو هر سال ۶۰ پزشک و ۵۰ استاد آموزش می‌دهد و آنها را برای ورود به دنیای پزشکی آماده می‌کند. دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه علاوه بر گذراندن کلاس‌های تئوری، دروس خود را به صورت بالینی نیز آموزش می‌بینند. این دانشگاه دارای بیمارستان‌های بالینی است که این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند که به صورت بالینی و تجربی آموخته‌های خود را به کار ببرند و برای ورود به دنیای پزشکی آماده شوند. در عین حال شهروندان روسی می‌توانند از خدمات سلامت و پزشکی ارائه شده در این بیمارستان‌ها بهره‌مند شوند. دانشگاه سماشکو دارای رتبه‌ی ۵,۱۱۰ در سطح جهانی است. این دانشگاه در بین دانشگاه‌های روسیه در جایگاه ۲۵۵ ام قرار دارد.
باید بدانید که دانشگاه روسی سماشکو رشته‌های متنوعی را در زمینه پزشکی و دندانپزشکی و دیگر رشته‌ها ارائه می‌دهد. متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند، می‌توانند رشته‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به ثبت‌نام در آن اقدام نماید. دانشگاه سماشکو دارای دانشکده‌ی تحصیلات تکمیلی است. بنابراین دانشجویان می‌توانند با ادامه تحصیل در این دانشگاه به درجات علمی بالاتر دست پیدا کنند.

رشته های تخصصی و دکترا

– زنان و زایمان، آناتومی، بیوشیمی، بیماری‌های گوش و حلق و بینی، تخصص داخلی، بیماری‌های چشم، بیماری‌های عفونی، تاریخچه‌ی علوم و صنعت، پوست و بیماری‌های مقاربتی، اقتصاد و مدیریت اقتصاد، غدد، قلب و عروق، اطفال، بیماری‌های عصبی، آنکولوژی، فیزیولوژی و پاتولوژی، روانپزشکی، رادیولوژی و رادیوتراپی، پزشکی قانونی، فارماکولوژی، فارماکولوژی بالینی، جراحی، جراحی مغز و اعصاب، سلامت عمومی و بهداشت، جراحی، اطفال، بیهوشی و احیاء، جراحی قلب و عروق، روانشناسی عمومی، روانشناسی شخصیت و تاریخ روانشناسی.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *