تهران، سعادت آباد
021-26763265 021-26764325

دانشگاه رودن روسیه

دانشگاه رودن روسیه

دانشگاه رودن روسیه

دانشگاه رودن روسیه که با نام دانشگاه دوستی ملل روسیه نیز شناخته می شود یکی از برترین دانشگاه های روسیه است که سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان بین المللی را از ۱۵۰ کشور جهان پذیرش می کند. دانشگاه رودن از ۷ دانشکده،۱۰ موسسه تحقیقاتی، ۱۵۶ آزمایشگاه علمی و ۴ مرکز آموزش و پژوهش تشکیل شده است. تاکنون بیش از ۹۷۰۰۰ فارغ التحصیل این دانشگاه که در میان آن ها حدود ۵۵۰۰ دارای مدرک دکتری هستند در ۱۷۰ کشور دنیا مشغول به کار هستند. یک سال تحصیلی در این دانشگاه به دوترم ۱۸ هفته ای تقسیم می شود که ترم اول آن در ماه سپتامبر و ترم دوم در ماه فوریه آغاز می شود.
دانشگاه رودن روسیه یا دوستی ملل روسیه ، از سوی سیستم رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی تایمز، رده بندی دانشگاه‌های جهانی QS یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان اعلام شده است. این دانشگاه در زمینه‌ی «دانشجویان بین‌المللی» و «نسبت دانشجو به کارمند» در میان بهترین‌ها قرار دارد و طبق گزارشات رده بندی گرین‌متریک، سرسبزترین دانشگاه روسیه است. دانشگاه رودن روسیه اولین دانشگاهی است که در ۵ مقوله رتبه بندی دارای پنج ستاره QS است.
دانشگاه رودن روسیه یک دانشگاه عمومی چند رشته ای است، ادغام پژوهش و آموزش در ده ها زمینه در این دانشگاه قابل مشاهده است. RUDN شامل 7 دانشکده، 10 موسسه، 156 آزمایشگاه های علمی و آموزشی، 4 مراکز آموزش و پژوهش در سطح دانشگاه و 18 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد معتبر در سطح جهانی شده است.

شرایط پذیرش دانشگاه رودن روسیه یا دوستی ملل

دانشگاه در دو نوع ثبت نام غیر رایگان (با پرداخت هزینه) و با بورسیه تحصیلی ثبت نام می کند. همه روش های ورودی به طور مستقیم توسط هیئت پذیرش دانشگاه اجرا می شود. تصمیم گیری در مورد پذیرش یک متقاضی خارجی پس از بررسی دقیق مدارک و ( “معدل دیپلم”) صورت میگیرد.
شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه رودن بستگی به رشته انتخابی شما در این دانشگاه دارد. معمولا اخذ پذیرش در دانشگاه رودن مشکل نیست و این دانشگاه مورد تایید وزارت وزارت بهداشت ایران می باشد .همچنین مورد تایید کشورهای اروپایی و امریکا است.لازم به ذکر است دانشجویان با گذراندن دوره ی تخصص در دانشگاه مورد تایید میتواند در ایران مشغول بکار شدند.
بورسیه تحصیلی در دانشگاه رودن معمولا به افرادی با رزومه های فوق العاده تعلق می گیرد و معمولا بسیار مشکل است اما در صورت پذیرش از دانشگاه رودن با بورسیه شرایط تحصیل رایگان در روسیه برای شما امکان پذیر میگردد.
تیم تخصصی اکسین با دارا بودن روابطی مناسب با این دانشگاه ونمایندگیهای فعال در روسیه برای شما دانشجویان عزیز بصورت کاملا تخصصی و تضمینی پذیرش بورسیه رایگان از این دانشگاه تاپ دریافت خواهد نمود.
معمولا بورسیه برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند دکتری PHD و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و شرایط تحصیل در روسیه در مقطع دکترا یا PhD و شرایط تحصیل در روسیه در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس را آسان تر می کند.

بخش ها و دانشکده های دانشگاه رودن روسیه

موسسه کشت و فن آوری
موسسه مشکلات پزشکی
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
دانشکده مهندسی
موسسه پزشکی و داروسازی
دانشکده علوم
دانشکده زبانشناسی
دانشکده محیط زیست
دانشکده اقتصاد
موسسه حقوق
موسسه تحقیقات علمی گرانش و کیهان شناسی
موسسه تحقیقات فنی و اقتصادی
موسسه زبان های خارجی
موسسه اقتصاد جهانی و کسب و کار
موسسه پزشکی دانشگاه رودن یا دوستی ملل
این موسسه در سال ۱۹۶۱ تاسیس شد. تا کنون بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *