تهران، سعادت آباد
021-26763265 021-26764325

دانشگاه الوموک جمهوری چک

دانشگاه الوموک جمهوری چک

دانشگاه اولوموک جمهوری چک

یکی از روش های مهاجرت به جمهوری چک ، تحصیل در چک می باشد . اگر قصد اقامت در چک را دارید می توانید از طریق تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی پل اولوموک جمهوری چک اقدام کنید . در ادامه این مقاله درباره دانشگاه اولوموک جمهوری چک و دانشکده ها و شرایط تحصیل دانشگاه علوم پزشکی اولوموک چک می توانید اطلاعات کسب کنید .
دانشگاه علوم پزشکی اولوموک چک دومین دانشگاه قدیمی علوم پزشکی در بوهمیا، مراویا و سیلسیا می باشد که رسما در سال ۱۹۴۷ تاسیس شد . دانشگاه علوم پزشکی اولوموک چک دارای ۱۴۰۰ مدرس و بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجو می باشد . استاد های توانمندی در دانشگاه علوم پزشکی اولوموک چک حضور دارند که بسیاری از این اساتید در دانشگاه های اروپا تحصیل کرده اند .
دانشگاه علوم پزشکی اولوموک با انقلاب نوامبر ۱۹۸۹ سومین و مهم ترین مرحله توسعه دانشگاه علوم پزشکی اولوموک چک در تاریخ آموزش Olomouc بود. از این تاریخ دانشگاه پزشکی اولوموک درهای خود را به اروپا و کل جهان باز نمود و از آن زمان قراردادهای بسیاری در جهان بسته و از تبادل عقاید استقبال می کند. دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جایگاه خود را مرهون شهر تاریخی Olomouc است و جو فرهنگی آن را روش های تحقیق مدون و تکمیل کرده است.

دانشکده های دانشگاه اولوموک جمهوری چک

دانشکده علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده الهیات دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده فلسفه دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده تربیت مدرس دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده فرهنگ ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده حقوق دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک
دانشکده پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک

امکانات دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک

امکانات دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک به این صورت است که مرکز اطلاعات مجهز به جدیدترین فناوری، کتابخانه، مرکز سمعی بصری مرکز کامپیوتر و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک از زمان ماریاترسا در محل سابق اسلحه خانه واقع هستند. کارمندان دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک و عموم از مرکز هنر دانشگاه که در محوطه قدیمی و وسیع دانشگاه Olomouc قرار دارد استفاده می کنند، دانشکده تاریخ هنر و آموزی هنر در دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک قرار دارند. یک گالری و یک سالن نمایش در اتاق زیر شیروانی قرار دارند. دانشجویان و استادان می توانند از سالن سینما، اتاق آواز، چند اتاق تمرین موسیقی، کلاس های درس جهت تدریس هنر ،کارگاه سرامیک، کارگاه نساجی، کارگاه گرافیک و …. استفاده کنند

یک کلوپ دانشجویی و یک استودیو کوچک نیز در زیرزمین هست. از فضای داخلی Chapel of the body of our lord جهت اجرای کنسرت استفاده می شود. Olomouc به مدد داشتن فضای بی نظیرش محل برگزاری بسیاری از کنفرانس ها و جشنواره های بین المللی است. جشنواره فیلم و ویدئوهای مستند بین المللی که در دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک برگزار می شود، بیش از ۴۰ سال قدمت دارد.

هزینه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی اولوموک جمهوری چک

اگر قصد تحصیل در جمهوری چک به زبان خود کشور داشته باشید، شهریه از شما دریافت نمی شود و کاملا رایگان می باشد اما هزینه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی پلاکی اولوموک چک به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی باید ۳۰۰۰ دلار تا سالی ۵۰۰۰ دلار می باشد.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *