تهران، سعادت آباد
021-26763265 021-26764325

ثبت شرکت در نروژ

ثبت شرکت در نروژ

روند ثبت شرکت در نروژ در سال ۲۰۲۱

یثبت شرکت در نروژ به صورت خصوصی و فردی یکی از گزینه های محبوب برای شروع کسب و کار است. نخست که این نوع شرکت ها برای کسانی که قصد دارند با هزینه های کمتری به اروپا مهاجرت کنند و به زودی به خودکفایی مالی برسند مناسب نیست.
برای ثبت شرکت در نروژ در سال ۲۰۲۱ حداقل مبلغ ۶۰۰۰۰$ (دلار آمریکا) برای سرمایه سهام نیاز دارید. طبق قانون نروژ متقاضی ثیت شرکت، بایستی حداقل ۲ سال در نروژ اقامت داشته و اکنون ۱۲ ماه تا تاریخ انقضای ویزای خود فرصت داشته باشد. در این صورت می تواند فرم درخواست ریجستری شرکت برای مقامات مالیاتی و اطلاعات در مورد بودجه اساسی شرکت و اهداف را در یک طرح توجیهی موقت ارائه دهد.

مزایای ثبت شرکت در نروژ

کشور زیبای نروژ یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که جمعیت آن فقط 5 میلیون نفر است و به لحاظ اقتصادی، رفاهی، آب و هوایی و اجتماعی یکی از بهترین کشورها برای زندگی و پرافتخارترین کشور در حوزه کاهش جرم است. در سال های اخیر، نروژ به طور مکرر به عنوان “بهترین کشور برای زندگی” توسط گزارش توسعه انسانی سازمان ملل رتبه بندی شده است. دولت نروژ دارای موقعیت های مالکیت بزرگ در بخش های کلیدی صنعتی است که دارای ذخایر نفت، گاز طبیعی، مواد معدنی، چوب، غذاهای دریایی و آب شیرین است. صنعت نفت در حدود یک چهارم تولید ناخالص داخلی (GDP) کشور را تشکیل می دهد.
بر اساس یک سرانه، نروژ بزرگ ترین تولید کننده نفت و گاز طبیعی در خارج از خاورمیانه در جهان است. همه این ها از جمله مزایایی هستند که برای ثبت شرکت در نروژ افراد را ترغیب می کنند. البته بزرگ ترین مزیت را می توان امنیت اقتصادی و ثبات حاکم بر نروژ دانست به طوری که سرمایه گذاران با کم ترین احتمال ضرردهی مواجه هستند.

شروع فعالیت شرکت در نروژ

برای شروع فعالیت های قانونی، یک شرکت در نروژ باید به عنوان یک مالیات دهنده ثبت نام شود. ثبت نام برای پرداخت کننده مالیات دارای روش خاصی است که در آن طرح کسب و کار شرکت و تجربه مالک برای اجرای کسب و کار باید ارائه شده و به موسسه مالیاتی ثابت شود که این شرکت توان پرداخت مالیات خود تا ۱ سال آینده را دارد. گاهی اوقات سفارشات مشتریان یا قراردادهای نروژی نیز ارائه می شود تا اداره مالیات از وضعیت فعالیت این شرکت مطمئن شود. به یاد داشته باشید که اداره مالیات در نروژ نطارت های سخت گیرانه ای بر فعالیت شرکت ها دارد و این تقریبا غیر ممکن است که بدون اشاره به سازمان های مالیاتی در نروژ کسی بخواهد از ثبت شرکت در این کشور سخن بگوید.

مدارک مورد نیازثبت شرکت در نروژ

نام شرکت که توسط خود شما ارائه می‌شود.
پر نمودن فرم ثبت شرکت در نروژ
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
طرح توجیهی اقتصادی یا همان بیزینس پلن
سند مالکیت
پرینت حساب بانکی
کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
وکالت‌نامه
پرداخت هزینه‌های مربوط به ثبت شرکت
گذرنامه و کلیه مدارک شناسایی
انتقال سرمایه موردنیاز به‌حساب
معرفی مدیران

انتخاب نوع شرکت در نروژ

موسسه فردی
شرکت با مسئولیت محدود (AS)
شراکتی (سهامی) (ANS/DA)
انجمن های تعاونی (SA)
انجمن ها
بنیاد
شرکت عمومی محدود (ASA)
بنگاه های خارجی ثبت شده در نروژ (NUF)
تمامی مراحل را کارگزاران با تجربه ما انجام داده وتا پایان کار در کنار شما خواهند بود.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *